Services We Provide

E-İhracat ve Pazarlama

İhracat Partner olarak E-İhracat Pazar Araştırması hizmetimizle tüm dünyadaki ihracat potansiyelinizin ortaya çıkartılmasını, ürün ve hizmetlerinize uygun hedef kitlenin belirlenmesini, iletişim kurulacak ve satış yapılacak kişilerin tanınmasını, satış yapılacak global platformların tespit edilmesini, rakiplerinizin belirlenmesini ve bu rakiplerin detaylıca analiz edilmesini sağlayarak hedeflediğiniz ülkeye özel, kreatif, işlevsel, güvenli ve modern web siteleri yaratmaktan, Reklam Hizmetleri ile hedef pazarlarda en kısa zamanda, en az maliyetle, en doğru müşteriye ulaşmanızı ve etkin sonuçları almanıza kadar geniş bir hizmeti kapsar.

Numara Tahsisi

IP santral ve IP numara hizmetlerimizden faydalanarak, Partnerlerimiz için dış ticaret altyapısı oluşturuyor, Dünya çapında tanıtımınız için dijital kimlik ve marka bilinirliği çalışmaları yaparak 86 ülke içerisinden hedeflediğiniz ülkeye ait geri dönüş numarası sağlıyoruz. Size tahsis ettiğimiz numarayla hem müşterilerinizden gelen aramaları karşılayabilmek hem de Müşterilerinizi o ülkedeymiş gibi arayabileceksiniz.

Ticaret Hukuku

Faaliyetlerini sürdürdükleri sektörde ithalat ve ihracat yapan firmalara Gümrük ve Dış Ticaret işlemlerindeki uygulamalardan doğan engellerin aşılması için Gümrük ve Dış Ticaret'te Hukuk Danışmanlığı ve Uygulama Hizmetleri veriyoruz. İthalat ve ihracat yapan kimselerle gümrük konularında sıkıntı yaşanabilir. Gümrük, İthalat ve İhracat Hukuku ile yanlış bilgilendirmeler, eksik evrak, belge gibi durumlar hukuki zeminde çözülebilir.Genç, dinamik ve pro-aktif ekibi ile soruna özel kompleks çözümlerinin yanında her tür temel hizmetin dünyanın her yerine ulaşmasını sağlayabilmektedir. Dış ticaret Türkiye'de gümrük kanuna göre düzenlenmektedir. İhracat ve ithalat işlemleri Gümrük, İthalat ve İhracat Hukuku 'na göre Sorunsuz bir ithalat ve ihracat süreci geçirmenizi sağlıyoruz.

All Look