Hakkımızda

İhracat Partner, 2008 yılında Kocaeli ’de kurulmuş olup; anlaşmalı olduğu müşterilerine İhracat Danışmanlığı, Uluslararası İş Geliştirme ve devlet destekleri konularında hizmet vermektedir. Firmamız veri tabanın da bulunan potansiyel firmaları kullanıp ve Yurt dışı ayağında iletişim halinde olduğu köklü kuruluşlar sayesinde İhracatta müşteri bulma sorununu ortadan kaldırarak, Partnerlerini Dünya’ya açıyor.

Günümüzde tüm işletmelerin dünyada yaşanan salgın hastalıklar ve ekonomik dalgalanmalardan daha az etkilenmek, pazar riskini bölerek minimize etmek, Siparişlerle üretim kapasitesini genişletmek ve verimliliği arttırmak gibi amaçlar ile yönlendiği ihracat faaliyetlerinde daha başarılı sonuçlara ulaşmaları için geliştirdiğimiz satış stratejileri ile Partnerlerimize destek oluyoruz.

İhracatı hedefleyen veya var olan ihracatlarını daha sistemli bir şekilde yürüterek arttırmak isteyen işletmelere bu program kapsamında sunabileceğimiz hizmetler;

E-İhracat ve Pazarlama

Profesyonel Hizmet

Geniş Dil Seçenekleri

Avrupa'dan Dünya Geneline

Premium Ürün Listeleme

Pazar ve Rakip Analizi

Yazılım ve Donanım desteği

Ticaret Hukuku

Numara Tahsisi

Şirketinize özgün içeriklerle tanıtılması için çok sayıda seçenek ve hizmet sunuyoruz.

Vizyonumuz

Partner olduğumuz üreticilerle maksimum başarıyı yakalamak ve bu başarıyı arttırarak sürdürmeği hedefliyoruz.

Misyonumuz

Cari açığın azaltılması amacıyla ithalat bağımlılığı yüksek olan ürünlerin Yerli üretimini destekleyerek, Müşterilerimize doğru pazarlarda nitelikli ihracat yapıyor hale getirmek.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Memnuniyetle yardımcı oluruz.

İletişime Geçin