Hizmetlerimiz

E-İhracat ve Pazarlama

İhracat Partner olarak E-İhracat Pazar Araştırması hizmetimizle tüm dünyadaki ihracat potansiyelinizin ortaya çıkartılmasını, ürün ve hizmetlerinize uygun hedef kitlenin belirlenmesini, iletişim kurulacak ve satış yapılacak kişilerin tanınmasını, satış yapılacak global platformların tespit edilmesini, rakiplerinizin belirlenmesini ve bu rakiplerin detaylıca analiz edilmesini sağlayarak hedeflediğiniz ülkeye özel, kreatif, işlevsel, güvenli ve modern web siteleri yaratmaktan, Reklam Hizmetleri ile hedef pazarlarda en kısa zamanda, en az maliyetle, en doğru müşteriye ulaşmanızı ve etkin sonuçları almanıza kadar geniş bir hizmeti kapsar.

Numara Tahsisi

IP santral ve IP numara hizmetlerimizden faydalanarak, Partnerlerimiz için dış ticaret altyapısı oluşturuyor, Dünya çapında tanıtımınız için dijital kimlik ve marka bilinirliği çalışmaları yaparak 86 ülke içerisinden hedeflediğiniz ülkeye ait geri dönüş numarası sağlıyoruz. Size tahsis ettiğimiz numarayla hem müşterilerinizden gelen aramaları karşılayabilmek hem de Müşterilerinizi o ülkedeymiş gibi arayabileceksiniz.

Ticaret Hukuku

Faaliyetlerini sürdürdükleri sektörde ithalat ve ihracat yapan firmalara Gümrük ve Dış Ticaret işlemlerindeki uygulamalardan doğan engellerin aşılması için Gümrük ve Dış Ticaret'te Hukuk Danışmanlığı ve Uygulama Hizmetleri veriyoruz. İthalat ve ihracat yapan kimselerle gümrük konularında sıkıntı yaşanabilir. Gümrük, İthalat ve İhracat Hukuku ile yanlış bilgilendirmeler, eksik evrak, belge gibi durumlar hukuki zeminde çözülebilir.Genç, dinamik ve pro-aktif ekibi ile soruna özel kompleks çözümlerinin yanında her tür temel hizmetin dünyanın her yerine ulaşmasını sağlayabilmektedir. Dış ticaret Türkiye'de gümrük kanuna göre düzenlenmektedir. İhracat ve ithalat işlemleri Gümrük, İthalat ve İhracat Hukuku 'na göre Sorunsuz bir ithalat ve ihracat süreci geçirmenizi sağlıyoruz.

Yazılım ve Donanım desteği

CRM Programı ve UGİTEC cihazını 2009’dan beri kullanıyor ve her geçen gün geliştirerek güncelliyoruz. Gelişmiş platformumuz ihracatta Partnerlerimiz ve müşterileri arasında değerli bir görev yapmaktadır. Tahsis ettiğimiz yurt dışı numarasını kullandığımız CRM’e entegre ediyoruz. Bu yazılım sayesinde gelişmiş rapor seçenekleri ile kullanıcı ve firma performansınızı değerlendirebileceksiniz. Gelen ve giden aramaları takip edebiliyor ve görüşme ses kayıtlarını dinleyebiliyorsunuz.

Pazar ve Rakip Analizi

Rekabetin ve rakiplerden daha iyi performans göstermenin anahtarı, öne çıkan büyüme alanları ve pazar trendleri değerlendirmektir. Partnerlerimizin hedef kitlelerinin ihtiyaç ve isteklerini etkili bir şekilde anlayarak başarılı bir pazara giriş stratejisi tasarlamada iş stratejisi modelleri için gerekli olan parametreler, geçmiş performans verileri incelenerek danışmanlığını verdiğimiz iş modellerine yönlendirmekteyiz. Bu hizmet sayesinde; Geliştirilecek ürünün nokta atışı şekilde direkt müşteri ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edilmesi,Rakip ürünlerin güçlü ve zayıf yönlerinin saptanarak etkin bir ürün farklılaştırması ve konumlandırılması yapılması, Bu sayede pazarlama sürecinin daha ürün geliştirme sürecinin öncesinde başlatılarak satışın kolaylaştırılması, Fiyatlandırma ve Tutundurma Stratejilerinin net bir biçimde belirlenmesi, Harcanacak ciddi eforun gerçekten geri dönüşü hızlı olacak bir noktaya yoğunlaştırılması sağlanarak hedef odaklı ve somut katma değer artışı, sağlayacak şekilde ürün ve pazarlama stratejisinin belirlemesine katkı yapmaktayız.

Premium Ürün Listeleme

Kaliteli Ürünleriniz Avrupa'da Görünür Olacak

Avrupa'dan Dünya Geneline

Gerçek Alıcılarla İletişim Kurun

Geniş Dil Seçenekleri

Seo Anahtar Kelimeleriniz 26 Dile Çevrilir

Profesyonel Hizmet

Müşteri Memnuniyeti Ön Planda Hizmet